Egészségügy, gyógyszeripar

Házi idősgondozó munkakörben álláslehetőség Londonban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: London
2018. 02. 15. 21:02

Alpenbest Care felvételt hirdet házi gondozó munkakör betöltésére.

Munkavégzés helye: Dél London, Surrey megye: Runnymede, Spelthorne, Guildford és Woking területek

Munka leírása:

  • Idős és//vagy fogyatékkal élő ügyfeleinket otthonaikban látogatjuk és könnyítjük meg mindennapi életüket segítségünkkel.

Munkánkhoz tartozik:

  • felkeltés, segítés tisztálkodásban, személyi higiéniában, öltöztetés, étkeztetés, társaságot nyújtás, fektetés, gyógyszerelés, bevásárlás, takarítás, stb.

Elvárások:

  • minimum alap szintű angol nyelvtudás, B kat. jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés, ingyenes képzés az alapoktól a diplomáig, szükség esetén céges autót biztosítunk és segítünk a szállás keresésben.

Önéletrajzokat a reqruit@alpenbestcare.co.uk email címre várjuk.

Jelentkezni lehet a 019 32 25 50 15 -ös telefonszámon.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése