Egészségügy, gyógyszeripar

Bentlakásos ápolói munka Angliában kommunikációs szintű anglol nyelvtudással

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Anglia
2015. 10. 19. 12:00

Kiváló lehetőség!
Havi 2.000 – 3.000 € fizetés, azonnali kezdéssel!
Betanítás, tréning biztosítva

Vezető európai munkaerő közvetítő cég keres Nagy-Britanniába
bentlakásos ápolókat/gondozókat

Munkakör leírása:
Napi feladatok közé tartozik az egyszerű társalgás, személyes felügyelet, segítségnyújtás, ápolás. A munkavégzés rotációs rendszerben történik 3-6 hét után 1-2 hét szabadság következik, ez ügyfelenként változó.
Egyes megbízások részletei az interjú során kerülnek megbeszélésre.

Követelmények:

  • gondoskodó természet
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • vezetési engedély előny, de nem szükséges
  • szakmai tapasztalat előny, de nem szükséges

Várjuk jelentkezését!
Kérjük küldje el angol nyelvű életrajzát elérhetőségével együtt és munkatársunk keresni fogja.
cv.hu@blu-global.com
Tel. +441543460210
Skype ID: timea.blu-global

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése