Sofőr állás az Amazonnál

Crew Agency Kft.
Argentina
Bruttó 1 200 000 Ft - 1 500 000 Ft / Hónap
2019. 09. 24.

Rendelkezel legalább két éves vezetői tapasztalattal?
Jól beszélsz angolul?
Színesen dolgoznál csomagszállítóként Angliában?

Gyere és legyél az AMAZON munkatársa!

Fizetés: 116 Font napi alapdíj plusz bónusz plusz egyéb extra juttatások (autóhasználati díj benzinköltség hozzájárulás, teljesített utanként bónusz). Az alapdíjad növekedhet, ha több utat vállalsz.

Angol nyelvtudásra, minimum 2 éves vezetői gyakorlatra, tiszta erkölcsi bizonyítványra és okostelefonra lesz csak szükséged, minden másban partnerünk segít!

Küldd fényképes angol nyelvű önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Csomagok rendeltetésszerű kézbesítése

Elvárások

  • Angol nyelvismeret
  • Betöltött 21. életév
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • Büntetlen előélet
  • Érvényes útlevél
  • Legalább 2 éves vezetői tapasztalat

Előnyök

  • Csomagkiszállító tapasztalat
  • Sofőr tapasztalat

Amit kínálunk

  • A munkarend átlagosan heti 5-6 nap, napi 8 óra. Tőled függ, hogy egy héten hány napot vállalsz.
  • A bérezés £116/ út, + VAT. Tőled függ, hogy egy nap hány utat tudsz teljesíteni.
  • A bérhez még hozzá jön mérföldenként £0,18 + VAT és £7 – £27 + VAT  közötti bónusz + £1,8/nap autóhasználati díj / üzemanyag költség.

A munkaterület: Észak-Anglia (Manchester, Liverpool, Stoke-on-Trent, Preston)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott